Katalogi reklamowe

Oferujemy druk katalogów reklamowych
 • Druk katalogów


  Drukowane katalogi reklamowe to niezbędne i podstawowe narzędzie marketingowe, niezastąpione na targach, spotkaniach biznesowych i handlowych. Dzięki firmowym katalogom zyskasz możliwość zaprezentowania swoich produktów Twoim potencjalnym klientom. Oferujemy druk i oprawę katalogów. Najbardziej typowe realizacje, to druk katalogów A4. Jednak w naszej drukarni możesz zlecić druk katalogów w dowolnym formacie, dostosowanym do Twoich potrzeb. Oferujemy druk katalogów A4 w orientacji pionowej, katalogi A4 poziome, katalogi A5 pionowe lub katalogi A5 poziome i inne.

Katalogi reklamowe

Drukarnia

Katalogi reklamowe

Drukarnia

Katalogi reklamowe

Drukarnia
 • Druk katalogów - jaki wybrać papier?


  W zależności od potrzeb pomożemy Ci dobrać najbardziej optymalny rodzaj papieru na okładkę i wnętrze katalogu, tak aby katalog był tani, a zarazem ładny i efektowny. Najbardziej popularnym, a zarazem dobrze sprawdzającym się rozwiązaniem jest druk katalogów na papierze kredowym 130 g, 150 lub 170 g dla wnętrza i druk okładki katalogu na kredzie 250 g, 300 g lub 350 g.

 • Tani druk katalogów


  W przypadku kiedy cena katalogu jest największym priorytetem, kiedy katalog musi być po prostu tani, proponujemy druk katalogu w całości na kredzie 130 g, 150 g, 170 g, 200 g lub 250 g. Dzięki naszej zaawansowanej i profesjonalnej drukującej maszynie offsetowej jesteśmy w stanie drukować również na papierze w niskich gramaturach nawet takich jak 60 g, 70 g przy wielkości arkusza B1 (prawie 1 m2) przy szybkości druku 10 000 arkuszy na godzinę. Oferujemy druk katalogów na kredzie 60 g. Druk katalogów reklamowych na kredzie 70 g. W przypadku druku katalogu przy dużej objętości stron ma to istotne znaczenie na cenie, ponieważ mamy do czynienia z potężną ilością surowca (papieru), a papier w przypadku produkcji katalogów jest największym kosztem. Techniczna możliwość szybkiego druku na papierze w niskiej gramaturze, pozwala na znaczące obniżenie ceny katalogu. Decydując się na druk katalogów w niskich gramaturach zyskujesz oszczędności nawet rzędu kilkudziesięciu procent w stosunku do typowych rozwiązań. Tani druk katalogów.

 • Druk katalogów - folia błysk czy mat, a może lakier wybiórczy?


  Jeżeli jednak szukasz efektownego sposobu na wizualną prezentację produktów swojej firmy i priorytetem są walory estetyczne twojego katalogu, proponujemy zastosowanie uszlachetnień. Możemy zaproponować katalogi z folią mat błysk, lub katalogi z folią soft touch, jak również katalogi z lakierem wybiórczym UV.

 • Tani, profesjonalny i wysokiej jakości druk katalogów


  W naszym parku maszynowym posiadamy m.in. maszynę do druku offsetowego KBA Rapida 105, która identyfikuje się niezwykłą wydajnością przy znakomitej jakości druku na najrozmaitszych materiałach. Dzięki temu zapewniamy profesjonalny i tani druk katalogów. Dzięki offsetowej maszynie drukującej B1 przy maksymalnym formacie arkusza 720 x 1.050 mm możemy drukować szybko i tanio wiele stron naraz. Maks. wydajność produkcyjna 16.000 arkuszy / godz.

 • Katalogi reklamowe mogą być oprawione na różne sposoby. Oferujemy katalogi w oprawie zeszytowej i klejonej.

 • Druk katalogów oprawa szyta


  Katalogi drukowane oprawiamy zeszytowo w przypadku objętości od 8 do kilkudziesięciu stron. Katalogi w oprawie szytej realizujemy w krótkim terminie. Katalogi w oprawie zeszytowej mogą mieć szycie płaskie lub oczkowe (katalogi szyte oczkowane).

 • Druk katalogów oprawa klejona


  Katalog w oprawie klejonej
  doskonale sprawdza się przy dużych objętościach, powyżej kilkudziesięciu stron. Możliwa jest również niezwykle trwała oprawa katalogów w technologii PUR.

 • Katalogi druk cyfrowy


  Katalogi drukowane cyfrowo to rozwiązanie w przypadku gdy nie potrzebujesz dużej ilości katalogów, lub chcesz by każdy katalog miał inne dane, był spersonalizowany. Katalogi personalizowane. Druk  katalogów już od 1 szt. Każdy druk katalogu może mieć inne dane twojego odbiorcy lub twojego przedstawiciela handlowego.

 • Projekty katalogów


  Zajmujemy się nie tylko drukiem i oprawą katalogów, oferujemy również przygotowanie projektu katalogu do druku. W zależności od potrzeb nasze studio graficzne zajmie się fotografią i obróbką graficzną Twoich produktów.  W przypadku braku produktów do sfotografowania nasi kreatywnie graficy w miarę możliwości wykreują wizualizacje i inne potrzebne materiały graficzne do zaprezentowania w katalogu. Jeżeli nie masz doświadczenia i nie wiesz, co powinien zawierać twój katalog, aby skutecznie i dobrze spełniał swoją marketingową rolę, nasi doświadczeni  graficy pomogą razem z tobą wspólnie ułożyć plan i schemat katalogu, powiedzą jakie materiały są potrzebne i jak można je zebrać lub wykonać. Możesz liczyć na naszą pomoc w przygotowaniu katalogu do druku, ponieważ nasze studio graficzne cechuje zaangażowanie i kreatywność.

 • Oferujemy kompleksowe wykonanie katalogów: projekt, druk, oprawę i uszlachetnienie.
 • Katalogi ofertowe - kompleksowa usługa druk i opracowanie.
 • Drukujemy katalogi również z gotowych projektów i plików dostarczonych przez klienta. Chętnie pomagamy klientowi w profesjonalnym samodzielnym przygotowaniu plików do druku, czuwamy nad ich jakością.

 • Katalogi reklamowe i firmowe - terminy i czas realizacji

 • Zapewniamy szybką i sprawną realizację opracowania graficznego i składu przez naszych doświadczonych grafików oraz druku i oprawy katalogów. Wiemy jak ważny jest czas. Często katalogi produkuje się z myślą o najbliższych targach lub kampanii marketingowej. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie przygotowania do druku oraz produkcji katalogów i dzięki temu działamy sprawnie i na czas. Zawsze wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów i dostosowujemy się do wyznaczonych nam terminów. Możesz na nas polegać. Jesteśmy solidnym partnerem, na przestrzeni lat zaufało nam wiele firm.

Zapraszamy do współpracy

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę! tel. 67 214 80 00