Reklama na samochód

Reklama na samochodzie Piła. Projektowanie i wyklejanie reklam na samochodzie.

Oklejanie samochodów - reklama na samochodzie
Reklama na samochodzie powstaje przez wyklejanie zadrukowanych folii samoprzylepnych.


Dlaczego warto wykonać reklamę na samochodzie?

 • Samochód firmowy to bezpłatny nośnik reklamy. Jeżdżąc po mieście i parkując samochód np. przy centrach handlowych, możesz w naturalny sposób za darmo reklamować swoją firmę na mieście.
 • Bardzo często umieszczając namiary na swoją firmę z tyłu samochodu, pasażer samochodu jadącego za tobą od razu dzwoni do ciebie lub zapisuje numer, bo właśnie szukał tego typu firmy jak ty. Zobaczył zareklamowane usługi i od razu zadzwonił do ciebie z propozycją pracy.
 • Samochód oklejony reklamą twojej firmy z namiarami do ciebie, to twoja wizytówka na mieście, którą może zobaczyć każdy
 • Efektowna reklama na samochodzie firmowym utrwala więc wizerunek twojej firmy oraz umacnia pozycję twojej firmy na rynku.
 • W przypadku gdy twoja firma ma wiele samochodów, masz flotę, siała oddziaływania reklamy może być jeszcze większa. Oklejona flota samochodów mocno wyróżnia firmę, będąc świetną promocją marki, usług i produktów twojej firmy.


Wybór materiału do oklejenia

 • Reklama na samochodzie w postaci pełnokolorowej grafiki zdjęciowej
  Jeżeli chcesz okleić samochód z reklamą na dużej powierzchni, polecamy zastosować folię drukowaną. Możemy wtedy zaprojektować pełnokolorową reklamę na samochód posługując się zdjęciami. Do druku reklamy na samochodzie używamy plotera drukującego HP latex, który zapewnia najwyższą jakość kolorów - żywe, soczyste, wierne barwy. Dzięki technologii HP latex nadruk reklamy na folii ma przedłużoną żywotność.

 • Litery i elementy proste jako reklama na samochodzie
  Jeżeli chcesz przeznaczyć niewielką przestrzeń na reklamę na samochodzie, lub zależy ci tylko na danych teleadresowych i logo firmy, ewentualnie na prostych elementach graficznych, doskonale sprawdzi się w tym przypadku zastosowanie kolorowych, barwionych w masie folii ploterowych.
  Posiadamy szereg różnych wzorników folii, począwszy od folii standardowych po specjalne – folie złote, srebrne, metalizowane – odwzorowujące chrom, tłoczenia metali, odblaskowe. Na miejscu wspólnie z naszym specjalistą możesz wybrać odpowiedni kolor i jakość folii dla twojej reklamy na samochodzie.


Termoplastyczność folii

Nie bez znaczenia jest też termoplastyczność folii używanych do reklam na samochodzie. W przypadku dużych powierzchni reklamy na samochodzie, gdzie nierzadko natrafić można na przetłoczenia karoserii samochodu, używamy folii wylewanych. Folia ta podgrzana do odpowiedniej temperatury, uzyskuje plastyczność i można ją bez problemów wgrzać we wszelkiego rodzaju przetłoczenia, uwypuklenia czy wgłębienia blachy są. Zapewnić możemy o wysokiej jakości umiejętnościach i wiedzy naszych aplikantów, co potwierdza duże grono zadowolonych klientów. Część z naszych realizacji prezentujemy na stronie. Jest to przekrój już ponad 10-letniego doświadczenia w oklejaniu aut reklamą.


Jak powstaje reklama na samochodzie krok po kroku ?

 • Pierwszy kontakt.
  Najlepiej podjechać do nas już z samochodem, który ma zostać oklejony. Fotografujemy wtedy samochód, pobieramy niezbędne wymiary. Następnie wspólnie z klientem zaczynamy od stworzenia ogólnej koncepcji reklamy na samochodzie. Określamy powierzchnię jaką chcesz przeznaczyć na reklamę. Planujemy rozmieszczenie reklamy na samochodach – co mniej więcej gdzie ma się znajdować - teksty, hasła, adresy, telefony, www, elementy graficzne i fotografie. Pomagamy w doborze odpowiedniej treści reklamowej. Dobieramy materiały i sposób wyklejenia samochodu. Decydujemy czy wykonać laminowanie wydruków. Oklejanie samochodów: folie wylewane + druk + laminat to gwarancja długoletniej trwałości. Ustalamy budżet na realizację oklejenia reklamy na samochodzie lub przesyłamy wycenę do akceptacji.
 • Wizualizacja oklejenia samochodu.
  Po ustaleniu ceny za wykonanie reklamy na samochodzie, spisaniu zlecenia, nasz doświadczony grafik opracowuje wizualizację reklamy na samochodzie.
 • Akceptacja projektu do realizacji.
  Stworzoną wizualizację przekazujemy e-mailem do klienta w celu konsultacji. Wszelkie uwagi i poprawki nanosimy tak długo, aż projekt będzie w pełni zaakceptowany. Po akceptacji klienta szykujemy grafikę do druku i cięcia.

 • Druk + laminowanie, cięcie i przygotowanie grafiki.
  Po zaakceptowaniu grafiki, ustalamy dogodny dzień na oklejenie samochodu. W międzyczasie drukujemy, tniemy i laminujemy wydruki, przygotowujemy je do naklejenia na samochodzie.
  Używamy najlepszej na rynku technologii druku reklamy HP latex, która gwarantuje piękne i żywe, nasycone kolory. Jakość bez kompromisów! Piękne, żywe kolory. Wyraźny, ostry druk. Do cięcia folii używamy wysokiej jakości plotera tnącego firmy Summa – lidera ploterów tnących.
 • Aplikacja reklamy na samochodzie (oklejenie samochodu reklamą).
  W umówionym dniu, klient przekazuje umyty samochód. Oklejamy samochód grafiką reklamową. Oklejanie samochodu reklamą trwa zwykle od jednego do dwóch dni. Przy niższych temperaturach np. zimą, jesienią, przedłużamy czas realizacji oklejenia samochodu o 1 dzień, aby w odpowiedniej temperaturze klej folii odpowiednio związał się z karoserią samochodu. Możemy poszczycić się wysoką jakością wykonywania usług oklejania samochodów. Zapewnić możemy o wysokich umiejętnościach, doświadczeniu i szerokiej wiedzy naszych aplikantów, co potwierdza duże grono zadowolonych klientów.

 • Odbiór oklejonego samochodu.
  W umówionym dniu następuje odbiór samochodu z reklamą. Od tej pory reklama na samochodzie pracuje dla ciebie.

 

Reklama na samochodzie - zalety

 • Reklama na samochodzie jest tanią formą reklamy. To ty decydujesz o budżecie – ile chcesz zainwestować w reklamę.
 • Oklejanie samochodów to niezwykle skuteczna forma reklamy zewnętrznej.
 • Twoja firma dzięki reklamie na samochodzie może być w końcu zauważalna. Przemieszczając się po mieście samochodem firmowym z reklamą – reklama na samochodzie trafia do twoich potencjalnych klientów w sposób naturalny, bez dodatkowych kosztów i nakładów pracy.
 • Reklama na samochodzie jest skuteczna i widoczna. Twoje auto to darmowy nośnik reklamy.
 • Reklama na samochodzie jest mobilna – może trafiać w różne kręgi odbiorców.


Skuteczne reklamy na samochodach. Projektujemy i wyklejamy na samochodach reklamy drukowane (pełnokolorowe wydruki zdjęciowe), napisy i naklejki wycinane z folii barwionej w masie (folia ploterowa).


Rodzaje reklam na samochodach

 • Oklejanie samochodów dostawczych
  Auta dostawcze mają większą powierzchnię reklamową niż samochody osobowe. Warto taką powierzchnię odpowiednio wykorzystać na reklamę twoich usług lub produktów jakie produkujesz i przewozisz. Oklejony samochód dostawczy to mobilny nośnik reklamy wizualnej. Często jeździ poza twoje miasto i zasięg odbiorców jest znacznie większy. Dzięki takiej reklamie twoi potencjalni odbiorcy mogą poznać twoje produkty i usługi. Reklama twoich produktów widziana kilkukrotnie utrwali się w świadomości konsumenta. Często tak bywa, że widziana choćby raz reklama skłania konsumenta do zakupu produktu w sklepie. Lubimy kupować to, co znamy. Wykorzystaj tą szansę! Zamów reklamę na samochód dostawczy z reklamą twoich produktów.

 • Oklejanie samochodów osobowych
  Reklama na samochodzie osobowym zajmuje mniejszą powierzchnię niż reklama na samochodzie dostawczym. Często firmowym autem osobowym posługuje się handlowiec. Jest to narzędzie jego pracy. Auto takie pełni rolę wizytówki twojej firmy. Reklama na samochodzie osobowym może wtedy ograniczać się jedynie do użycia logo z boku i danych teleadresowych z tyłu samochodu. Taka reklama na samochodzie cechuje się elegancją i smakiem. Kolorystyka i styl grafiki ma pracować na rozpoznawalność marki lub produktu. Jeżeli chcesz postawić na promocję produktu lub usługi, to reklama na samochodzie handlowca świetnie się do tego nadaje. Elementy graficzne takiej reklamy powinny być wtedy spójne z całą identyfikacją wizualną produktu. Samochód osobowy z reklamą używany przez przedstawiciela twojej firmy to także forma reklamy mobilnej. Dzięki temu reklama trafia do szeregu odbiorców często poza miasto. Reklama na samochodzie jako narzędzie marketingowe handlowca świetnie wspiera jego pracę i sprzedaż. Przyczynia się do budowania marki i prestiżu twojej firmy.

 • Naklejki magnetyczne
  Wykonujemy naklejki magnetyczne na samochody. Świetnie sprawdzają się wtedy jeżeli z jakiegoś powodu nie chcesz mieć naklejonej grafiki na stałe. Naklejki magnetyczne robimy w dowolnym kształcie z dowolną grafiką. Często też tego typu naklejki pełnią określoną funkcję informacyjną – na samochodach nauki jazdy, na samochodach dla niepełnosprawnych.

 • Napisy na samochodach
  Napisy naklejone na samochód lub proste grafiki wycinane z folii ploterowej, także mogą tworzyć reklamę na samochodzie. Niewątpliwą zaletą tej reklamy są niskie koszty. W zależności od tego jaki cel chcemy osiągnąć, niskim nakładem kosztów można także stworzyć ciekawą reklamę.

 • Oklejanie karetek, samochodów pogotowia
 • Do oklejania karetek i innych samochodów pogotowia stosujemy zwykle folie odblaskowe, które są świetnie widoczne w światłach reflektorów. Samochody do zadań specjalnych pełnią szczególne funkcje, dlatego projekt takiej grafiki również spełniać określone funkcje, aby samochód był dobrze widoczny, wyróżniający się, a informacje czytelne na pierwszy rzut oka.

 

 • Podsumowując: Kompleksowo zaprojektujemy i wykonamy reklamę na samochodzie.
 • Projektujemy reklamy na samochodzie, a później wykonujemy oklejenie aut grafiką, oklejanie samochodów
 • Grafika na pojazdach jest wykonywana wg projektu graficznego, stworzonego przez naszych specjalistów grafików.
 • W zależności od potrzeb stosujemy folię zwykłą monomeryczną, folią wylewaną, lub one way vision (OWV). Folia one way vision (OWV), to specjalna perforowana folia, którą umieszcza się na szybach (oklejanie szyb), aby użytkownicy pojazdu mieli swobodną widoczność. Z zewnątrz auta widać na folii wydrukowaną dowolną grafikę.
 • Reklama na samochodzie - stosujemy folie wylewane + laminat dla długoletniej trwałości.
 • Reklama na auta może być umieszczana zarówno na elementy metalowe jak i na szyby auta. Posiadamy bazę ponad tysiąca zwymiarowanych różnych modeli aut. Tak by reklama na samochód była właściwie dopasowana. 
 • Reklama na samochodzie to świetna inwestycja, ponieważ reklama na auto jest mobilna i jako nośnik reklamy dociera w różne miejsca.
 • Oklejanie samochodów to niezwykle skuteczna forma reklamy zewnętrznej.
 • Wykonujemy kompleksowo reklamy na samochodach.
 • Wykonujemy naklejki magnetyczne na samochód
 • Aplikacja folii na samochodach
 • Oklejanie samochodu reklamą
 • Wykonujemy reklamy na pojazdach różnego rodzaju: reklama na samochodzie osobowym dostawczym, ciężarowym, reklama na autobusie
 • Podjedź do nas z autem, a wykonamy bezpłatną wycenę !!!
 • Oferujemy oznakowanie firmowego auta.

Zapraszamy do współpracy

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę! tel. 67 214 80 00