Tablice, szyldy

Tablice reklamowe, informacyjne. W zależności od potrzeb i przeznaczenia wykonujemy tablice na różnym podłożu. Najczęściej stosowane to poliwęglan komorowy, polipropylen kanalikowy lub płyta pvc spienione. Do wykonania tablic stosowane są również różnego rodzaju tworzywa plexi przezroczyste lub kolorowe. Tablice mogą być zawieszane na elewacji budynku lub zamontowane na specjalnej konstrukcji nośnej. Wykonujemy również różnego rodzaju tablice do wewnątrz budynku.

Wykonujemy tablice:

  • z pełnokolorową grafiką zdjęciową
  • z grafiką, literami wyciętymi z folii ploterowej
  • z literami przestrzennymi
Wykonujemy:
  • tablice zewnętrzne dla firm, instytucji
  • tabliczki na drzwi
  • tablice do wewnątrz z plexi lub pvc spienionego
Wykonujemy eleganckie tablice informacyjne, z grubej plexi przezroczystej, z podkładem z folii mrożonej i z grafiką z kolorowych folii ploterowych na przodzie. Tablice montujemy na dystansach ze stali nierdzewnej.


Tablice ze spienionego PCV z naklejką laminowaną, bądź z drukiem bezpośrednim UV.

Tablice wielkoformatowe w jednym kawałku do maks. wymiarów 6x2 m, z naklejoną grafiką laminowaną, z tworzywa typu polipropylen kanalikowy, grubość 10 mm.

Wykonujemy efektowne tabliczki przydrzwiowe z dibondu, z efektem szczotkowanego aluminium, a także tablice modułowe ścienne typu RHYTHM oraz SEBERG, z możliwością łatwej wymiany treści. Zapytaj naszego doradcę o szczegółach.

Realizujemy tablice frezowane w dowolnym kształcie, tak jak n.p. kółka, strzałki, trójkąty, itp.

U nas możesz zamówić tablice informacyjne na słupkach do zabetonowania w ziemi. Możliwy jest druk na folii odblaskowej, która reaguje na światła przejeżdżających pojazdów.

Wykonujemy również projekty graficzne tablic reklamowych.

Zapraszamy do współpracy

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę! tel. 67 214 80 00